איזונים

איזונים

משתקמים אשר עוברים תהליך טיפולי, מגיעים לסיומו, כשהם בעלי יכולת ורצון,  לחזור לשגרת חיים נורמטיבית, אך לא תמיד מצליחים לעשות זאת ללא סיוע והכוונה. לעיתים הם עדיין לא יודעים כיצד לתעל את השינוי והנכונות לפעולה ממשית ועל כן חווים התנגשות העלולה ליצור תסכול או רגרסיה במצבם הרגשי.

פרויקט "איזונים" מבית "מאניקר" מציע למשתקמים השלמת החתיכה החסרה ברצף הטיפולי על ידי טיפול  -שיקומי פרטני/קבוצתי ובו ליווי ותמיכה מלאים עד להשלמת שגרת חיים מאוזנת ומתאימה ומצבם.

"איזונים", המבוסס על שיטת ה CLUBHOUSE העולמי,  יוצר עבור המשתקמים ואיתם יחד, מקום בטוח למימוש יכולותיהם החברתיות והמקצועיות. על ידי טיפולים פרטניים וקבוצתיים של הכוונה תעסוקתית, הכשרות לסוגי טיפולים שונים ותרגול סיטואציות חברתיות, חווים המשתקמים מערך קהילתי המתרגם את צריכיהם האינדיבידואלים תוך שאיפה לגילוי הפוטנציאל האישי וחזרה להרגלי חיים תקינים ומאוזנים.

התהליך, המלווה בהכוונה תעסוקתית וייעוץ ממדריכים ומטפלים בעלי הכשרה וניסיון מתאימים ,מלמד את המשתקמים כיצד לעשות שימוש אפקטיבי בכלים שנרכשו במהלך תהליך הטיפול תוך מתן דגש על התמדה, דוגמא אישית ועבודת צוות, והכל כדי לאפשר להם להגיע למימוש עצמי מלא בחיים עצמאיים.

אם אתם זקוקים למקום תומך ומכיל שיסייע לכם לסיים את תהליך ההתפתחות שלכם בסופו של תהליך טיפולי, "איזונים" הוא הבית שלכם.

העיקר הבריאות,
מרכז מאניקר
6168*

צרו קשר


לייעוץ חינם

צרו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!


צרו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!