אשפוז יום

מרכז קטבים

מרכז הוליסטי לטיפולי יום בפיקוח פסיכיאטרי, המיועד לטיפול ושיקום של מתמודדים עם דיכאון, חרדה, הפרעה בי פולארית והפרעות נפשיות נוספות.

במקרים רבים מתמודדים עם הפרעות במצב הרוח מבקשים לחזור להרגלי חיים תקינים ולשם כך הם נדרשים לעשות צעדים "פשוטים" כביכול לדוג' מציאת עבודה, חידוש הקשרים המשפחתיים והחברתיים, קיום סדר יום נורמטיבי והתמודדות עם שגרה.

הטיפול המוצע למתמודדים במצב דברים זה הינו, לרוב, עזרה רגעית במכלול של רגעים קשים שאיננו מספק כדי לתת להם את הכוח הנדרש להתחלת התהליך, טיפול אשר הופך את הצעדים "הפשוטים" הללו לקשיים עצומים ולסיבה נוספת להימנע מהתמודדות עם הבעיה.

"מרכז קטבים" מבית – מאניקר המרכז הישראלי לטיפול ושיקום משברים נפשיים והתמכרויות"
מציע למתמודדים טיפול במסגרת יומית קבועה הנוצרת מראייה הוליסטית שמטרתה שיקום חיי המתמודד וטיפול מעמיק במכאובי הנפש, ע"י הקניית שגרת חיים מאוזנת עם סדר יום מובנה בקהילה חמה ומקבלת.

המרכז, שהוקם בשנת 2001 ע"י מר ערן רענן, מנכ"ל ומייסד "מאניקר", מהווה חלופה פרטית ודיסקרטית לאשפוז יום פסיכיאטרי לאלו המתמודדים עם הפרעות במצב הרוח והפרעות נפשיות נוספות ומחפשים פתרון טיפולי ושיקומי הולם.

על ידי שימוש בלמעלה מ-19 שיטות טיפול בפן הקונבנציונלי, אלטרנטיבי והוליסטי, ובהדרכתם של מעל ל-60 מטפלים בפיקוח פסיכיאטר מומחה ופסיכולוג קליני לכל מתמודד נבנית במרכז תכנית טיפול יומית המותאמת ייחודית לו ולצרכיו השונים שנועדה להוביל אותו לשיקום מלא בגוף ובנפש יחדיו.

אנו מזמינים אתכם לבחון איתנו אלטרנטיבה זו בפגישה אישית.
העיקר הבריאות,
מרכז מאניקר 072-3944861 

קטבים - מרכז הוליסטי לאשפוז יום

צרו קשר


לייעוץ חינם

צרו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!


צרו קשר עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!